cannabis
Konopie
to nasza pasja!
polski producent konopi

Jakość

Konopie to rośliny o wielu właściwościach wykorzystywanych głównie w lecznictwie i kosmetyce, dlatego w Cannabisland dbanie o ich najwyższą jakość jest priorytetem.

Uprawa roślin odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanej hali, przy świetle typu LED zaprojektowanym na indywidualne zamówienie, w warunkach wręcz laboratoryjnych. Każda roślina uprawiana jest w osobnej doniczce, by lepiej dbać o jej rozwój. Nasi pracownicy zapewniają indywidualne podejście do każdej sadzonki.  Zespół specjalistów podchodzi z niezwykłą sumiennością i starannością do wykonywanej pracy. Codziennie dba o jakość i higienę pracy by nasze konopie rosły w idealnych warunkach.

Bardzo silny nacisk kładziemy na kontrolę i utrzymanie czystości w hali uprawowej. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów, oferowany przez nas susz jest wolny od zanieczyszczeń, szkodników i patogenów.

Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej, przygotowanej i prowadzonej uprawie jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości susz konopny. Posiadamy własne laboratorium, a także dodatkowo jakość naszych kwiatostanów badamy w dwóch niezależnych i akredytowanych laboratoriach.